Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

facebook Pegaz

http://pegaz-ngo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slider.slider-1-980x563gk-is-93.jpglink
http://pegaz-ngo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slider.slider-2-980x563gk-is-93.jpglink
http://pegaz-ngo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slider.slider-3-980x563gk-is-93.jpglink

Cel: Głównym celem projektu jest wzrost możliwości godzenia życia zawodowego z rodzinnym poprzez wypracowanie elastycznych form i zasad pracy na odległość osób przebywających na urlopie wychowawczym. Do założonego celu Partnerstwo dążyć będzie poprzez realizację następujących celów strategicznych Projektu:

wypracowanie elastycznych form i zasad pracy na odległość osób przebywających na urlopie wychowawczym, testowanie rozwiązań umożliwiających osobom chcącym skorzystać z urlopu wychowawczego na podjęcie pracy na odległość lub skorzystanie z innych form elastycznego zatrudnienia, wypracowanie kompleksowego systemu rozwiązań w zakresie elastycznych form zatrudnienia i zasad pracy na odległość w ramach modelu partnerstwa międzysektorowego, promocję Projektu i podejmowanych działań oraz upowszechnianie osiąganych rezultatów, współpracę ponadnarodową.

 

Współfinansowanie: Inicjatywa Wspólnotowa EQUAL finansowana jest przez Europejski Fundusz Społeczny (EFS), jednakże różni się od programów głównego nurtu EFS. Stanowi bowiem specyficzne laboratorium dla nowatorskich pomysłów stanowiących odpowiedź na największe wyzwania współczesnego rynku pracy.

 

Okres realizacji: 2005 – 2008

 

Liczba uczestników: Przewidywana liczba beneficjentów, która zostanie zakwalifikowana do udziału w projekcie to 30 rodziców przebywających na urlopie wychowawczym oraz ok. 20 – 30 pracodawców (razem ok. 50 – 60 beneficjentów). Obok tej grupy wyróżnić możemy, beneficjentów pośrednich w postaci ok. 30 rodzin rodziców biorących udział w projekcie.

 

Opis: Strona projektu – www.rodzic-pracownik.pl

 

Projekt realizowany przy udziale środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Inicjatywy Wspólnotowej Equal