Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

facebook Pegaz

http://pegaz-ngo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slider.slider-1-980x563gk-is-93.jpglink
http://pegaz-ngo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slider.slider-2-980x563gk-is-93.jpglink
http://pegaz-ngo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slider.slider-3-980x563gk-is-93.jpglink

 

 

 

 

 

„Zdobywamy nowe kompetencje – zagraniczna praktyka w Holandii”,

Projekt nr POWERVET-2014-1-PL01-KA102-001300

W związku z tworzonymi miejscami pracy w specjalnych strefach ekonomicznych, istnieje konieczność dostosowania nowych profili zawodowych do potrzeb inwestujących tutaj przedsiębiorców . Stowarzyszenie Pegaz

Czytaj więcej...

 W okresie od  stycznia 2014 roku do  grudnia 2014 roku Stowarzyszenie Pegaz zrealizowało projekt pn. ,,Pracownik produkcyjny na europejskim rynku pracy” realizowanego w ramach programu LdV PLM.

Czytaj więcej...

"Nowe trendy w turystyce – praktyka zawodowa w Karyntii" - podsumowanie projektu. Stowarzyszenie Pegaz było realizatorem projektu w ramach unijnego programu Leonardo da Vinci.

Czytaj więcej...

Do projektu zostało zakwalifikowanych 18 osób zamieszkałych w regionie jeleniogórsko- wałbrzyskim, nieaktywnych zawodowo lub bezrobotnych, chcących zdobyć niezbędne kompetencje oraz doświadczenie zawodowe na stanowisku produkcyjnym monter automatyki przemysłowej.
Uczestnicy stażu odbywali praktykę zawodową od 15.10.2012r. do 21.12.2012r w firmach produkcyjnych., program stażu obejmował 10-tygodniową praktykę zawodową.

Czytaj więcej...

Od 18 lipca 2011 roku Stowarzyszenie Pegaz rozpoczęło realizację projektu pn. „Zagraniczna praktyka zawodowa w Karyntii atutem na rynku pracy” w ramach programu Leonardo da Vinci IVT adresowane do 30 uczniów/uczennic Szkół Hotelarskich i Gastronomicznych, poprzez odbycie 8 tygodniowej praktyki zawodowej w wybranych przedsiębiorstwach turystycznych w Karyntii do 30.09.2012 roku.

Czytaj więcej...

Stowarzyszenie „Pegaz” w sierpniu 2009 roku rozpoczeło realizację projektu w ramach programu Leonardo da Vinci – Program Unii Europejskiej w zakresie kształcenia zawodowego, projekt pn: „Zdobywanie kwalifikacji zawodowych i kompetencji w gospodarce turystycznej w Karyntii”.

Czytaj więcej...

W okresie letnim Stowarzyszenie „Pegaz” zorganizowało 12-sto tygodniowy staż w ramach programu Leonardo da Vinci -w zakresie kształcenia zawodowego, projekt „Europass Mobility zawodowa edukacja w gospodarstwach rolnych i ogrodniczych w Holandii”.

Czytaj więcej...

1 kwietnia 2007 roku rozpoczęliśmy realizację projektu „Przyjedźcie i zobaczcie agroturystyka szansą dla rozwoju wsi i demokracji lokalnej” w ramach Programu Przemiany w regionie RITA finansowanego przez POLSKO-AMERYKAŃSKĄ FUNDACJĘ WOLNOŚCI. Partnerzy projektu: Po stronie polskiej: Stowarzyszenie „Pegaz”.

Czytaj więcej...

Cel: Umożliwienie zdobycia wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu tworzenia i funkcjonowania gospodarstwa agroturystycznego.

 

Współfinansowanie: Fundusz Współpracy.

Czytaj więcej...