Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

facebook Pegaz

http://pegaz-ngo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slider.slider-1-980x563gk-is-93.jpglink
http://pegaz-ngo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slider.slider-2-980x563gk-is-93.jpglink
http://pegaz-ngo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slider.slider-3-980x563gk-is-93.jpglink

W październiku 2012 rozpoczynamy realizację nowego projektu pt. „Opiekunowie z klasą” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach działania 7.2.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.

 

Cel główny projektu to „zwiększenie aktywności zawodowej i społecznej oraz szans na zatrudnienie w grupie 90 osób, w tym min. 82 kobiet zagrożonych wykluczeniem społecznym w powiatach: jeleniogórskim, złotoryjskim, lwóweckim i lubańskim w terminie do 30.09.2015 roku.”

 

Grupę docelową projektu stanowić będą osoby niezatrudnione zagrożone wykluczeniem społecznym z powodu bezrobocia, ubóstwa, niepełnosprawności i wielodzietności, w 50% będą to osoby powyżej 50 roku życia.

 

Dla uczestniczek i uczestników projektu przewidujemy następujące wsparcie ułatwiające powrót na rynek pracy:

- kurs opiekunów/ek osób starszych i dzieci z językiem niemieckim i prawej jazdy;

- kurs opiekunek dzieci do lat 3 z kursem komputerowym i prawem jazdy;

- staże zawodowe

 

INFORMACJE O PROJEKCIE

REGULAMIN PROJEKTU

FORMULARZ REKRUTACYJNY