Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

facebook Pegaz

http://pegaz-ngo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slider.slider-1-980x563gk-is-93.jpglink
http://pegaz-ngo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slider.slider-2-980x563gk-is-93.jpglink
http://pegaz-ngo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slider.slider-3-980x563gk-is-93.jpglink

W listopadzie 2013 roku rozpoczęliśmy realizację nowego projektu pt. „Symbioza JST i NGO” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Czytaj więcej...

Stowarzyszenie Pegaz zaprasza do wzięcia udziału w kursie „Opiekun/ka osób starszych i dzieci”

Czytaj więcej...

W październiku 2012 rozpoczynamy realizację nowego projektu pt. „Opiekunowie z klasą” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach działania 7.2.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Czytaj więcej...

Warsztaty aktywizujące „Działamy wspólnie”, w ramach projektu w terminie 04.03-28.03.2011 odbyły się 7 – dniowe warsztaty w formie ćwiczeń indywidualnych i grupowych. Tematyka warsztatów obejmowała zagadnienia związane z rozwojem motywacji, wiary w siebie, umiejętności współpracy i tworzenia osobistej strategii rozwoju.

Czytaj więcej...

Do udziału w projekcie zapraszamy osoby pozostające bez zatrudnienia , uczące się, osoby powracające do pracy po urlopach wychowawczych i macierzyńskich z powiatów bolesławiecki, lubański, lwówecki, jeleniogórski, złotoryjski. Projekt nie wprowadza żadnych ograniczeń dotyczących wieku, płci, dochodu, sytuacji rodzinnej, umożliwia podjęcie aktywności zawodowej.

Czytaj więcej...

STOWARZYSZENIE PEGAZ W PARTNERSTWIE ZE STOWARZYSZENIEM EURO PARTNER Z DNIEM 01.09.2010 ROZPOCZYNA REALIZACJĘ PROJEKTU „EDUKACJA ZE SMAKIEM” WSPÓŁFINANSOWANEGO ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO PRIORYTET 9 ROZWÓJ WYKSZTAŁCENIA I KOMPETENCJI W REGIONACH, 

Czytaj więcej...

Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Priorytet VI Rynek pracy otwarty dla wszystkich
Działanie 6.3 Inicjatywy lokalne na rzecz podnoszenia aktywności zawodowej na obszarach wiejskich
Projekt nr WND-POKL. 06.03.00-02-146/08

Czytaj więcej...

„Integracja w działaniu mieszkańców gminy Janowice Wielkie”

Programie Operacyjnym Kapitał Ludzki
Priorytet VII. Promocja integracji społecznej
Działanie 7.3 Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji

Czytaj więcej...

w budowie