Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

facebook Pegaz

http://pegaz-ngo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slider.slider-1-980x563gk-is-93.jpglink
http://pegaz-ngo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slider.slider-2-980x563gk-is-93.jpglink
http://pegaz-ngo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slider.slider-3-980x563gk-is-93.jpglink

 

 

 

 

 

„Zdobywamy nowe kompetencje – zagraniczna praktyka w Holandii”,

Projekt nr POWERVET-2014-1-PL01-KA102-001300

W związku z tworzonymi miejscami pracy w specjalnych strefach ekonomicznych, istnieje konieczność dostosowania nowych profili zawodowych do potrzeb inwestujących tutaj przedsiębiorców . Stowarzyszenie Pegaz

Czytaj więcej...

W listopadzie 2013 roku rozpoczęliśmy realizację nowego projektu pt. „Symbioza JST i NGO” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Czytaj więcej...

Stowarzyszenie Pegaz zaprasza do wzięcia udziału w kursie „Opiekun/ka osób starszych i dzieci”

Czytaj więcej...

W październiku 2012 rozpoczynamy realizację nowego projektu pt. „Opiekunowie z klasą” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach działania 7.2.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Czytaj więcej...

Stowarzyszenie Pegaz zaprasza do składania ofert na realizację usługi hoteleowo-gastronomicznej w dn. 28.02-02.03.2014 r. na potrzeby projektu

Czytaj więcej...

 W okresie od  stycznia 2014 roku do  grudnia 2014 roku Stowarzyszenie Pegaz zrealizowało projekt pn. ,,Pracownik produkcyjny na europejskim rynku pracy” realizowanego w ramach programu LdV PLM.

Czytaj więcej...

"Nowe trendy w turystyce – praktyka zawodowa w Karyntii" - podsumowanie projektu. Stowarzyszenie Pegaz było realizatorem projektu w ramach unijnego programu Leonardo da Vinci.

Czytaj więcej...

Do projektu zostało zakwalifikowanych 18 osób zamieszkałych w regionie jeleniogórsko- wałbrzyskim, nieaktywnych zawodowo lub bezrobotnych, chcących zdobyć niezbędne kompetencje oraz doświadczenie zawodowe na stanowisku produkcyjnym monter automatyki przemysłowej.
Uczestnicy stażu odbywali praktykę zawodową od 15.10.2012r. do 21.12.2012r w firmach produkcyjnych., program stażu obejmował 10-tygodniową praktykę zawodową.

Czytaj więcej...

Warsztaty aktywizujące „Działamy wspólnie”, w ramach projektu w terminie 04.03-28.03.2011 odbyły się 7 – dniowe warsztaty w formie ćwiczeń indywidualnych i grupowych. Tematyka warsztatów obejmowała zagadnienia związane z rozwojem motywacji, wiary w siebie, umiejętności współpracy i tworzenia osobistej strategii rozwoju.

Czytaj więcej...

Od 18 lipca 2011 roku Stowarzyszenie Pegaz rozpoczęło realizację projektu pn. „Zagraniczna praktyka zawodowa w Karyntii atutem na rynku pracy” w ramach programu Leonardo da Vinci IVT adresowane do 30 uczniów/uczennic Szkół Hotelarskich i Gastronomicznych, poprzez odbycie 8 tygodniowej praktyki zawodowej w wybranych przedsiębiorstwach turystycznych w Karyntii do 30.09.2012 roku.

Czytaj więcej...