Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

facebook Pegaz

http://pegaz-ngo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slider.slider-1-980x563gk-is-93.jpglink
http://pegaz-ngo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slider.slider-2-980x563gk-is-93.jpglink
http://pegaz-ngo.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slider.slider-3-980x563gk-is-93.jpglink

Stowarzyszenie Pegaz zaprasza do przedkładania ofert na realizację usługi specjalisty ds. organizacji pozarządowych na podstawie umowy cywilnoprawnej w ramach projektu pn. „Symbioza JST i NGO” realizowanego z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet V Dobre rządzenie, Działanie 5.4.Rozwój potencjału trzeciego sektora, Poddziałanie 5.4.2, Rozwój dialogu obywatelskiego, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Zamawiający:

Stowarzyszanie Pegaz

ul. Groszowa 7 III p. 58-500 Jelenia Góra

NIP: 611-23-31-107 Regon: 230880537 KRS 0000072928

tel./fax. kontaktowy oraz do przedstawiania ofert 75 75 23 230 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Przedmiot zapytania ofertowego: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi: specjalista ds. organizacji pozarządowych w projekcie „Symbioza JST i NGO” na podstawie umowy cywilnoprawnej w okresie od 17 kwietnia 2015 do 30 czerwca 2015. Przedmiot zamówienia określony jest we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV): 853 123 20- 8 usługi doradcze 2. Cel i zakres usługi, o której mowa w pkt. 1 Poprawa standardów współpracy organizacji pozarządowych z Jednostkami Samorządu Terytorialnego, monitoring i ewaluacja. Wsparcie doradcze, informacyjne, animacyjne, promocyjne. Współtworzenie portalu samorządowo-obywatelskiego stworzonego na potrzeby projektu - aktualizacja baz danych i adresów e-mail organizacji pozarządowych, zamieszczanie dwa razy w miesiącu nowych informacji z gminy, recenzje z sesji rad Miasta/Gminy. Współorganizacja i uczestnictwo: spotkań informacyjnych, pikniku i podróży studyjnej dla uczestników projektu i aktywnych obywateli, spotkań dla grup nieformalnych, spotkań poświęconych prezentacji planów i zamierzeń JST i NGO, przeprowadzenie diagnozy stanu współpracy jst z ngo wg metodologii Lokalnego Indeksu Jakości Współpracy. Rekrutacja uczestników projektu. Przygotowanie protokołów ze spotkań i informacji promocyjnych oraz opracowanie założeń do broszury informacyjnej na temat standardów współpracy JST i NGO.

Treść całego zapytania ofertowego oraz załączniki do pobrania poniżej:

zapytanie ofertowe

załącznik 1

załącznik 2